JavaScript lijkt uitgeschakeld te zijn in jouw browser. Zet Javascript aan in je browser voor de beste ervaring op onze site.
Butchery's Gourmet DeLuxe
5x Goud voor Butchery’s rookworst!
Pappardelle met bavette en wortel in mosterdsaus
Butchery Club Shop
Double Beefcoins
trash
Verzending: Gratis
Verzending: € 12,95 (8,95 vanaf €50)
Korting: -
Subtotaal:
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Deze ossenhaas van Japans Wagyu uit Kagoshima is van het hoogste niveau: A5+ met een BMS-score van 12, oftewel de maximale vetmarmering. Het vlees is ongelooflijk zacht, bijna romig, en smelt letterlijk zodra het warm wordt. Gesneden uit het middenstuk van de haas – de chateaubriand – is dit stuk perfect geschikt voor een klassieke beef Wellington. De vorm is egaal, de structuur verfijnd en de smaak intens maar elegant. Dit is Wagyu op z’n puurst.
De ossenhaas is een lang, smal stuk vlees dat langs de binnenzijde van de ruggengraat ligt. Het is een spier die nauwelijks werk doet en daarom bijzonder mals is. Voor Wellington gebruik je het middenstuk, omdat dat mooi rond en gelijkmatig is. Je braadt het kort aan, laat het afkoelen en wikkelt het vervolgens in een laag duxelles, ham en bladerdeeg. Daarna gaat het de oven in tot het vlees nog net rosé is. Als het vlees goed is, heb je verder weinig nodig. En met dit stuk zit je op het hoogste niveau.
Deze ossenhaas komt van Wagyu-runderen van het ras Japanese Black, uit de regio Kagoshima. De dieren worden gevoerd met een speciaal dieet en met veel aandacht grootgebracht. Alleen runderen die op alle punten – marmering, kleur, structuur en vetkwaliteit – de maximale score halen, krijgen het A5+ label. Met een BMS van 12 zit je aan de absolute top. Het vet is fluweelzacht, smelt bij lage temperatuur en zorgt voor een ongekende smaakervaring. Niet zwaar, maar juist verfijnd. Ideaal voor een luxe bereiding als Wellington.
Je bestelt dit stuk eenvoudig bij The Butchery. Onze Meesterslagers snijden en trimmen elk stuk met de hand, zodat je een egaal middenstuk ontvangt dat direct geschikt is voor Wellington. Het vlees wordt vacuüm verpakt en quickfrozen geleverd, zodat de kwaliteit onderweg niet verloren gaat. Bestel je vóór 11.00 uur, dan wordt het dezelfde avond nog bezorgd in Nederland en België. Liever op een ander moment? Dan kies je zelf wanneer het uitkomt. Dit stuk verdient aandacht – en die geven we het vanaf het moment van snijden.
Hoe je één van dé Britse kerstklassiekers Beef Wellington klaarmaakt? Dat laat Ruben in een notendop zien. Dikke aanrader wanneer je iets bijzonders op tafel wilt zetten!