Op werkdagen kun je bij The Butchery kiezen voor same day delivery. Dat betekent dat als je vóór 11.00 bestelt, dezelfde avond je bestelling nog wordt bezorgd.
Op de afrekenpagina staat automatisch het snelste levermoment geselecteerd. Mocht je onverhoopt niet thuis zijn of je bestelling liever op een andere dag ontvangen, dan kan je via de kalender in de check-out gemakkelijk een andere leverdag kiezen.
Gratis bezorgd vanaf €100
Gratis bezorgd vanaf €100
Bij besteding vanaf €100 versturen we je bestelling helemaal gratis! Vanwege duurzaamheid, maar ook de hoge kosten van frozen delivery, hanteren we een minimaal bestelbedrag van €40.-. Tussen de €40 en €100 zijn de bezorgkosten €8,95.*
*Bezorginformatie geldt voor levering in Nederland & Vlaanderen.
Spaar beefcoins voor gratis producten
Spaar beefcoins voor gratis producten
Wist je dat als je een account bij ons aanmaakt, dat je automatisch meespaart in ons loyaliteitsprogramma? Zo spaar je gemakkelijk gratis producten bij elkaar! Elke €10 die je besteedt is 3 beefcoins waard en bij besteding van €200 krijg je 100 bonus beefcoins! Zo gaat dat wel heel hard..
> Elke € 10 bij een bestelling: 3 Beefcoins > Inschrijven nieuwsbrief: 2 Beefcoins
Vanwege onnodige milieu belasting en hoge kosten van het frozen versturen van kleine pakketjes, hanteren we een minimaal bestelbedrag van € 40.-
Verzendkosten Tussen de 40,- en 100,- bedragen de verzendkosten in Vlaanderen € 8,95 Vanaf 100,- verzenden we je bestelling gratis.
Giftcards Het is wel altijd mogelijk om fysieke en digitale giftcards te bestellen. Wanneer je niet voor minimaal € 40,- aan producten besteld, plaats de giftcard dan in een losse bestelling om een giftcard van onder de € 40,- te verzenden.
Even serieus, hoe goed ziet deze Wagyu brisket ragu pasta van @vurigekolen eruit? Niet te verwarren met ragout overigens, dat is namelijk weer een heel ander gerecht.
Ragu versus ragout
Ragu is een Italiaanse stoofsaus met een hoofdrol voor langzaam gegaard vlees en pancetta en ragout is een Frans georiënteerde vleesstoofpot. Beide lekker, maar Robert ging dus voor de ragu pasta en ging all the way met Wagyu brisket. Een hele dikke aanrader!
Bereidingswijze Wagyu brisket ragu pasta
Kruid de Wagyu brisket blokjes met zout en peper. Verhit 1 eetlepel olijfolie in een grote pan of braadpan op middelhoog vuur. Bak de blokjes rondom bruin. Haal het vlees uit de pan en zet apart. Bak de pancetta reepjes in dezelfde pan tot ze krokant zijn. Voeg de ui, wortel en bleekselderij toe en bak ongeveer 5 minuten tot ze zacht zijn. Voeg de knoflook toe en bak nog 1 minuut mee.
Voeg nu de tomatenpuree en Italiaanse kruiden toe en bak kort mee om de smaken vrij te laten komen. Blus af met de rode wijn en laat 2-3 minuten sudderen tot de alcohol grotendeels verdampt is.
Voeg de tomatenblokjes, runderbouillon, kaneelstokje, laurierblaadjes, tijm en suiker toe aan de pan. Doe de Wagyu brisket blokjes terug in de pan. Breng het geheel aan de kook, zet het vuur laag en laat het zachtjes sudderen. Dek de pan gedeeltelijk af en laat ongeveer 2,5-3 uur koken, of tot het vlees makkelijk uit elkaar valt. Roer af en toe door.
Trek het vlees met twee vorken uit elkaar. Laat de saus zonder deksel nog even inkoken tot hij iets dikker wordt. Verwijder het kaneelstokje, tijm en de laurierblaadjes .
Kook de pasta volgens de instructies op de verpakking. Giet af en meng met de saus.
ENJOY!
Voor 11.00u besteld, dezelfde avond in huis
Geleverd tussen 17.00 - 22.30 (ma-vr)
100% tevredenheidsgarantie